Uw winkelmand bevat geen artikelen
- Productinformatie
-
Lekker warm én droog de winter door met deze waterdichte parka! Parka Imca voor dames is ademend, warmte-regulerend, water- én winddicht. De jas heeft een afneembare capuchon en de binnenkant van de mouwen is voorzien van nauw aansluitende manchetten met een duimgat. De rits is aan twee kanten te openen voor meer bewegingsvrijheid. Aan de achterkant heeft de parka een split die te openen en te sluiten is met drukknopen.
‘s Avonds een wandeling in het donker of ’s ochtends vroeg op de fiets? Dan ben je extra goed zichtbaar dankzij de reflectie tab aan de achterzijde en de reflectie armband in de mouw. De jas heeft diverse zakken met rits, waaronder een handige binnenzak voor je mobiele telefoon.
Parka Imca is verkrijgbaar in 2 verschillende kleuren. - Specificaties
-
EAN: 20013797 Model: Dames Materiaal compositie: Buitenstof, Vulling en Voering 100% Polyester Merk: Human Nature Eigenschappen: ademend, getapete naden, reflecteert, ventilatie, warmte regulerend, waterafstotend, winddicht, reflecterende armband -
10 reviews over Imca – Parka Dames – Waterdicht
-
Uw beoordeling Super jas!
Sinds 3 weken eigenaar van deze heerlijke jas. Reeds gedragen in storm en regen en het klopt helemaal dat hij wind- en waterdicht is. Ook de capuchon is goed, blijft goed zitten doordat je de touwtjes die in de rand van de capuchon zitten aan kunt trekken, ook bovenop zit zo, n touwtje, zelfs mijn bril blijft droog. Perfecte aankoop waar ik menig jaar plezier van ga hebben!
-
Uw beoordeling Sluit me aan bij de voorgaande reviews
Enige minpunt de kleur turquase, maar dat is een kwestie van smaak.
Echte winterjas in tegenstelling tot jas Jullie. -
Uw beoordeling Hele fijne jas!
Deze jas speciaal aangekocht voor op de fiets. Prettige, lekker zittende jas. Niet dik (wat juist heel fijn is) maar wel heerlijk warm. Fijn dat er ook zoveel zakken, met rits in zitten! Maat vin dik wel klein uitvallen. Ik moest 1 maat groter nemen dan "normaal"