Je winkelmand is nog leeg
- Productinformatie
-
Hoge wandelschoen Lee is een lichtgewicht, waterdichte wandelschoen van Human Nature®, ideaal voor stevige wandelingen en hikes.
Deze wandelschoen voor heren heeft een uitneembare OrthoLite® Hybrid™ inlegzool met voorgevormd voetbed. Deze binnenzool zorgt voor nog meer comfort dankzij de extra demping, de ademende technologie en vochtafvoerende en antibacteriële werking. De binnenzool is gemaakt met 5% gerecycled rubber en 15% productieafvalschuim en is dus ook nog eens milieuvriendelijk.
De buitenkant van wandelschoen Lee is gemaakt van Crazy Horse: stevig leer met een stoer, versleten uiterlijk. De schoen is afgewerkt met ademende mesh. De tong is gemaakt van nylon mesh en is afgewerkt met suède. Een wandeling in of net na een regenbui is met deze wandelschoenen geen probleem, want dankzij het waterdichte membraan houd je gewoon droge voeten.
De stevige nylon veters haal je door metalen veterogen en zorgen ervoor dat de schoen mooi blijft zitten en goed op de vorm van de voet is aan te passen. De rubberen profielzool is zeer licht, anti-slip en geeft niet af.
Deze wandelschoen valt in Trekkingklasse B, wat betekent dat de schoen is geschikt voor dagelijks gebruik op verschillende ondergronden en meerdaagse wandelingen, zolang er sprake is van een pad.
Hoge wandelschoen Lee is verkrijgbaar in de maten 40 – 47 (maat 40 en 47 alleen online) en heeft een normale leest. - Specificaties
-
Model: Heren Merk: Human Nature Eigenschappen: anti-slip zool, comfort inlegzool, Echt leder, lichtgewicht, losse inlegzool, trekking_klasse_b, waterdicht Garantie: 1 jaar Pasvorm: Normale leest -
9 reviews over Lee – Hoge Wandelschoen Heren
-
Helemaal top!
-
Voldoet aan alle verwachtingen, lopen lekker licht, waterdicht, warm en staan ook nog sportief!
-
Prima pasvorm, jammer dat er alleen gaatjes voor de veters zijn. Bij de enkel vind ik haakjes handiger
-
prima schoen loopt lekker goeie pasvorm
-
Prachtige wandelschoen. Erg licht en gemakkelijk aan/uit te trekken. Aanrader
-
Prettige schoen, en om toch iets te zeuren te hebben is dat de veters te “ glad” zijn
-
Goede prijs / kwaliteitverhouding
-
soepel lopend
-
Prachtige schoenen. Lopen heerlijk.