Je winkelmand is nog leeg
- Productinformatie
-
Ski-jas Lowe is ademend, warmte-regulerend, wind- én waterdicht. De jas heeft een afritsbare capuchon en is ideaal om ook buiten de piste te dragen, dankzij de uitritsbare sneeuwvanger.
Aan de onderkant is de jas verstelbaar door middel van een elastisch trekkoord met stopper. De ritsen zijn uiteraard (sneeuw- en) waterdicht en de jas heeft een windvanger achter de rits. De binnenkant van de mouwen is voorzien van nauw aansluitende manchetten met een duimgat. Extra handig: in het zakje op de mouw kun je je skipas kwijt, in de borstzak heeft de jas een brilpoetsdoekje voor je skibril én in de rechterzak zit een haakje met elastisch koord waar je je sleutels aan vast kunt maken.
Een reflectie tab op de achterzijde zorgt voor zichtbaarheid in het donker en bij guur winterweer. De jas is voorzien van een RECCO reflector op de rechtermouw, waarmee je sneller door hulpdiensten wordt gevonden na een lawine.
Ski-jas Lowe is verkrijgbaar in 2 verschillende kleuren.
- Specificaties
-
Merk: Human Nature Vulling: Polyester Garantie: 1 jaar Materiaal: Polyamide, Polyester Strijken: Niet strijken -
12 reviews over Lowe – Ski-jas Heren
-
Zit heerlijk
-
prima jas ik draag hem veel en krijg complimenten over de mooie kleur, dan zeg ik ANWB
-
Hele fijne jas, aangeschaft als winterjas. Goede pasvorm, lekker warm en alle details die je bij zo'n jas mag verwachten.
-
Gelukkig nog gebruik kunnen maken van de skijas. Prima jas voldoet geweldig tijdens de wintersport.
-
Goede winter jas ook voor ski top jas
-
Fijne jas draagt lekker.
-
Prima jas voor goede prijs
-
Prima skijas
-
Prima mooie kobalt blauwe jas. En ook nog eens voor een leuke prijs in de uitverkoop. Niets op aan te merken. Blij mee.
-
Prima jas goede kwaliteit.Bestelling en bezorging vlot verlopen.
-
Mooi jas, lekker warm, goede pasvorm
-
Prima prijs kwaliteit verhouding