Uw winkelmand bevat geen artikelen
- Productinformatie
-
Lady Pamela is een lange damestrui met col. De trui is gemeleerd gebreid en verkrijgbaar in drie kleuren. In de zijnaad zitten splitjes en onderaan het voorpand zit een kleine, leren badge. De boord en manchetten zijn elastisch door rib breisel.
Materiaal: 60% acryl, 16% polyamide, 13% katoen, 10% wol, 1% elastaan - Specificaties
-
EAN: 20010448 Merk: Human Nature Bleken: Niet bleken Strijken: Nylon/Wol (<110 C) Model: Dames -
5 reviews over Pamela - Trui Dames
-
Uw beoordeling Wijd model
Ik had het gekocht in de veronderstelling dat het een soort trui-jurk was, maar door de splitten is het daar echt te kort voor. Verder zit er weinig model in. Dat in combinatie met dat het vrij grof gebreid is, maakt het meer een trui voor thuis op de bank (en daar was ik niet naar op zoek).
-
Uw beoordeling Een hele fijne trui
Heel goed model deze trui. Ziet er op het hangertje saai uit maar dit is echt een zeer goed model. Heb zelf xl genomen, komt overeen met 42. Mouwen iets te lang maar met 1 keer omslaan helemaal goed. Ben blij met deze lange trui, korte jurk. Leuk op een jeans. Als jurk voor mij te kort.
-
Uw beoordeling Fijne sportieve jurk
Vorig jaar de blauwe trui gekocht. Door de lengte draag ik hem als een sportieve jurk op een dikke legging of dunne spijkerbroek. Heel prettig en leuk!