Je winkelmand is nog leeg
- Productinformatie
-
De Impulse is een robuuste powerbank met zonnelader, ideaal om mee naar buiten te nemen! De zonnelader is voorzien van een 5000mAh lithium-polymeer batterij, krachtig genoeg om een smartphone minimaal twee keer op te laden. De Solar Charger zelf kan op twee manieren worden opgeladen, hetzij via USB of door hem gewoon mee naar buiten te nemen en het ingebouwde zonnepaneel zijn werk te laten doen. De efficiënte SunPower®-cellen werken zelfs op een bewolkte dag!
Gemaakt voor avontuur
De Impulse is spatwaterdicht, valbestendig en heeft een krachtige geïntegreerde LED-zaklamp, waardoor het de perfecte zonnelader is voor al je buitenavonturen. Met de grote interne batterij en het krachtige zonnepaneel heb je altijd wat extra energie bij de hand, waar en wanneer dat nodig is!
Input Micro USB 5V/2A; Output 1x USB 5V/2.1A
- Specificaties
-
Gewicht (kg): 167 gram Merk: XTorm Garantie: 2 jaar Afmetingen (lxbxh): 13,9 x 7,9 x 1,4 cm Activiteit: Kamperen, Wandelen, Op reis -
14 reviews over Xtorm Solar Charger Impulse 5000 AM122
-
Opladen met zonlicht gaat ontzettend langzaam. Daarom is hij voor mij maar heel weinig bruikbaar. Ik heb spijt van de aankoop.
-
Stevige charger, licht in gewicht, alleen opladen via zonnecel duurt beetje lang
-
prima apparaat maar als er meer keuze as geweest op de site had ik voor een grotere capaciteit gekozen
-
Gied bruikbaar ook als hè niet onderweg bent. Heeft wel een dag nodig om op te laden.
-
Handig en eenvoudig.
-
Keurig geleverd!
-
Lange oplaad tijd en zwaar
-
Handig apparaat. Het opladen in de zon gaat helaas niet zo snel!
-
Bij trekking kun je de iPhone langer gebruiken.
-
De charger heb ik retour gezonden, de schakelaar van de ingebouwde lamp functioneerde niet.
-
geweldig product werkt fantastisch
-
makkelijk en handzaam formaat en robuust kan tegen stootje
-
Dacht eerst dat hij defect was. Kon het licht niet aanzetten, door te drukken op de aan/uit knop. Pas na een lange tijd kwam ik er achter dat de lamp aangaat door 2 keer achter elkaar op de aan/uit knop te drukken. Dit had in de gebruiksaanwijzing mogen staan. Ik stond op het punt om naar een anwb winkel te gaan. Maar nu ben ik heel tevreden.
-
Ideaal, gemakkelijk mee te nemen èn bovendien lekker licht. Het opladen in de buitenlucht duurt wel wat langer dan ik had verwacht, maar dat vind ik niet echt een probleem!